Çalım Kepçe Çalım Grab Derin Kanal Kepçeleri Remote Control Grab Electro Hydraulic Clamshell grab Mechanic Single Wired Touch Down Orange Peel Grab Mekanik Kepçe Hidrolik Polip Kepçe

                  
ÇALIM KEPÇE
İLETİŞİM BİLGİLERİ
İSTANBUL - TÜRKİYE

Tel: +90 533 226 49 23

 info@calimkepce.com 


    Çalım Kepçe 'ye Hoş Geldiniz...
 

Çalım Kepçe Çalım Grab Derin Kanal Kepçeleri Remote Control Grab Electro Hydraulic Clamshell grab Mechanic Single Wired Touch Down Orange Peel Grab Mekanik Kepçe Hidrolik Polip KepçeÇALIM  Kepçe Makina imalat Sanayi  adiyla 1970 yılında kurulan Firmamız Türkiye'de dökme yük kepçeleri ve denizcilik,kaldırma ekipman ve makinaları imalatında, büyük bir atılım gösterip bugün ürün çeşidini 30'a çıkarmıştır. 

Firmamız, ürünlerinin gerek dizaynı, gerekse kalite ve kullanışlı olmaları nedeniyle Avrupa normları ile aynı düzeydedir.Firmamız Dünyada ve Türkiye'deki teknolojik gelişmeleri yakından izleyip zamana uyarlanabilen makina parkı ile ürünlerimi daha  kaliteli üretip  siz değerli müşterilerimize sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.  

Firmamızın ürünleri garantili olup test aşamasında uluslar arası sertifika kuruluşlarından onay sertifikası almaktayız.

 Üretilen makinalarımız; Türkiye'nin dört bir yanında limanlarda çimento fabrikalarinda kepçe kullanan firmalarda bulunmakta olup, ayrıca Dünyanın çeşitli ülkelerine de  ihraç edilmektedir.bugune  kadar  dogrudan ve dolayli  olarak  şu ülkelere ihracat gerçekleştirdik.

Çalım Kepçe Çalım Grab Derin Kanal Kepçeleri Remote Control Grab Electro Hydraulic Clamshell grab Mechanic Single Wired Touch Down Orange Peel Grab Mekanik Kepçe Hidrolik Polip Kepçe

 PAKISTAN,VENEZUELA,GUATEMALA,UKRAINA,SUDAN,INGILTERE,
 IRLANDA,ROMANYA, SINGAPUR,BANGLADES,KKTC
 

Sektöründe güvenilir bir imza olan ÇALIM  MAKİNA yarınlarda da bu hizmetine aynı özenle devam edecektir.

 Tasarım ve Ar-Ge firma bünyesinde tasarım Birimi tarafından yürütülmekte olup, tasarımlar özel 3D-CAD programlarla bilgisayar ortamında hazırlanmaktadır. Ayrıca tüm teknolojik gelişmelerde  takip edilmektedir. Firma organizasyonu, konusunda uzman danışmanlar nezaretinde yapılmakta ve tüm çalışan personel eğitimlere tabi tutulmaktadır. Üretim her aşamasında kontrol edilerek kalitenin devamlılığı sağlanır. 

Siz değerli müşterilerimizin eleştiri ve önerilerinin çalışmalarımıza kılavuzluk edeceği kanısındayız. Bizler ÇALIM ailesi olarak siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle yarınlarımıza daha umutla bakıyoruz.

 ÇALIM kepçe olarak Türkiye’de bir çok müşteriye hitap etmekteyiz.1970 yılından bu güne kadar Türkiye’de 1500 den fazla kepçe imalatı yaparak müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.Potansiyel müşterilerimizi şu şekilde sıralayabiliriz.


.Çalım Kepçe Çalım Grab Derin Kanal Kepçeleri Remote Control Grab Electro Hydraulic Clamshell grab Mechanic Single Wired Touch Down Orange Peel Grab Mekanik Kepçe Hidrolik Polip Kepçe
Vinç Firmaları                  -   Denizcilik Firmaları

Liman İşletmeleri            -   İnşaat  Firmaları

Deniz Tarama Firmaları   -   Madencilik Firmaları

Gübre Fabrikaları            -   Demir Çelik Fab.

Çimento Fabrikaları         -  Arıtma Tesisleri


 

© 2007 Çalım Kepçe